0533 203 58 10 - Müşteri Hizmetleri (09:00 - 19:00)
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

İade Şartları

Teslim aldığım ürünü iade edebilir miyim? Cayma hakkı bulunuyor mu?

Kargo elinize ulaştığı gün ürünlerde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğünde ambalajı tamamen açılmadan ürün fotoğrafının çekilerek problemin  www.ntprocoat.com üzerinden bize hem görsel hem de yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat sırasında kullanılamayacak duruma gelen ürün miktarına denk gelen ücret ödemesi, telafi amacıyla tarafımızca size gönderilir. İade etmek istediğiniz ürünlerin ücretinin geri ödemesi ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde sözleşme koşulları kapsamında www.ntprocoat.com üzerinden iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.
 
İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.
Merdivenköy Mah. Günaydın Sok. No:46/B Göztepe/ Kadıköy / İstanbul


Önemli: İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dâhil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri,  İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Önemli:  İade edilen ürünün gönderim bedeli SATICIYA aittir.
 
Genel İade Şartları Aşağıdaki Gibidir;

*İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

*Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez.) tekrar satıla bilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

*İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) göndermeniz gerekmektedir.

*İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Cayma Hakkı

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI´ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve paketin açılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI´ya teslim edilen ürünün SATICI´ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI´ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

E-Bülten Aboneliği
Kampanyaları ve duyurulardan ilk önce siz harberdar olun.
 • App Store'dan
  Uygulamayı İndirin.
 • Google Play'den
  Uygulamayı İndirin.
 • Müşteri Hizmetleri
  0533 203 58 10